Texas Instruments LM4040BIM3X-2.5
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Texas Instruments
Technical Drawing4 페이지3년 전
Official datasheet0 페이지0년 전
Technical Drawing2 페이지9년 전
Datasheet53 페이지11년 전
Datasheet44 페이지13년 전
Technical Drawing2 페이지21년 전
National Semiconductor
Augswan
iiiC
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
관련 부품
Texas InstrumentsLM4040B25IDBZR
Fixed voltage, 45-µA, precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23 -40 to 85
Analog DevicesADR5041ARTZ-R2
Precision Micropower Shunt Mode Voltage References | IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Texas InstrumentsLM4040CIM3X-2.5
Texas InstrumentsLM4040AIM3X-2.5/NOPB
Diodes Inc.LM4040C25FTA
Voltage Reference, Precision Micropower, Shunt - Fixed, 2.5V, SOT-23-3, LM4040 Series
Diodes Inc.LM4040B25FTA
EAR99 LM4040 Tape & Reel (TR) 2006 voltage reference device 68muA 2.5V 35muVrms -40C~125C TA
설명
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R