Murata ZRB157R61A225ME11J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 1005M/0402
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet2 페이지6년 전
Datasheet1 페이지6년 전
Datasheet3 페이지6년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
설명
ZRB 0402 X5R 2.2UF 10V 20%