Murata XRCGB50M000F4M00R0
Crystal, Quartz, 50 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 40 ppm, 6 pF, 45 ppm, XRCGB_F_M
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
3개월간의 트렌드:
-55.19%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
다운로드
Introduction Date2016-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 50MHz ±45ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 6pF 65Ohm 4-Pin SMD T/R
Fundamental Active ROHS3Compliant MHz Crystal Crystal 6pF 0.028 0.70mm -30C~85C 65Ohms
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 50MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
6pF ¡À45ppm ¡À40ppm 50MHz 65¦¸ 300¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*650¦Ìm
CRYSTAL, 50MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM;