Murata XRCGB48M000F4M12R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 48MHz Nom
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
48.MHz 45ppm Tol. Temp Shift 4ppm, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Crystal 48MHz 4-Pin SMD T/R
XRCGB SMD RESONATOR 48MHZ