Murata XRCGB48M000F0G00R0
48.Mhz 1ppm Init Freq Tol, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Ciiva
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Introduction Date2015-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 48MHz Nom
Crystal 48MHz 6pF 4-Pin SMD Embossed Plastic T/R
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
XRCGB SMD RESONATOR 48MHZ