Murata XRCGB40M000F5A02R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
CRYSTAL, 40MHZ, 10PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
10pF ¡À50ppm ¡À65ppm 40MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm