Murata XRCGB40M000F1S2FR0
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-21.26%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2020-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
6pF ¡À10ppm ¡À20ppm 40MHz 50¦¸ SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
XTAL, 40MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM;