Murata XRCGB40M000F1S2ER0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
심벌풋프린트
다운로드
Introduction Date2020-12-28
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystals 2.0x1.6mm 40.0MHz Crystal Unit +/-10ppm Initial tolerance
Crystal 40MHz 12pF 4-Pin SMD T/R
XRCGB SMD RESONATOR 40MHZ