Murata XRCGB40M000F0Z00R0
Crystal, Quartz, 40 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 100 ppm, 6 pF, 100 ppm, XRCGB_F_Z
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
4.Mhz 1ppm Init Freq Tol, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
Active Non-RoHS Compliant SURFACE MOUNT PARALLEL - FUNDAMENTAL quartz crystal 300μW 100Ohm 6pF 105C
CRYSTAL, 40MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;
Crystals 40.000Mhz 100ppm Init Freq Tol