Murata XRCGB38M400F1S2JR0
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF 60Ohm 4-Pin CSMD T/R
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Ciiva
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2020-01-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 38.4MHz Nom
38.4 MHz 10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
38.400 MHZ CRYSTAL UNIT
XRCGB SMD RESONATOR 38.4MHZ