Murata XRCGB37M400F1S2FR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 37.4MHz Nom
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Ciiva
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2020-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 37.4MHz 6pF 4-Pin SMD T/R
CRYSTAL 37.4000MHZ 6PF SMD
XRCGB SMD RESONATOR 37.4MHZ