Murata XRCGB32M000F3M01R0
Active RoHS Compliant SURFACE MOUNT PARALLEL - FUNDAMENTAL quartz crystal 150μW 100Ohm 8pF 85C
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.53%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Crystal 32MHz ±30ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm T/R
XRCGB Series 32MHz Cap Chip Type Crystal Resonator
8pF 0.004% 32MHz 100¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm
CRYSTAL, 32MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;