Murata XRCGB32M000F2P2CR0
Crystal, 32 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm, 20 ppm, 8 pF, 20 ppm, XRCGB Series
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Ciiva
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-81.97%
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2020-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
XRCGB Series32MHz +/-20ppm 8pF 70 Ohms 4-SMD Crystal
8pF ¡À20ppm ¡À20ppm 32MHz 70¦¸ SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
Highly Accurate Frequency Crystal Unit
CRYSTAL, 32MHZ, 8PF, SMD, 2MM X 1.6MM;