Murata XRCGB30M000F0Z00R0
Crystal 30MHz ±100ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 6pF 100Ohm 4-Pin SMD T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
3.Mhz 1ppm Init Freq Tol, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
XRCGB SMD RESONATOR 30MHZ