Murata XRCGB30M000F0L00R0
Crystal Resonator 30MHz ±100ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 6pF 100Ohm 4-Pin SMD T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
ODG (Origin Data Global)
Ciiva
Farnell
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Introduction Date2010-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Crystal, Quartz, 30 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 50 ppm, 6 pF, 100 ppm, XRCGB_F_L
XRCGB Series 30 MHz 6 pF ±100 ppm 100 Ohm ESR SMT Crystal Unit
3MHz, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND