Murata XRCGB27M120F2P11R0
Crystal, 27.12Mhz, 6Pf, 2Mm X 1.6Mm Rohs Compliant: Yes |Murata XRCGB27M120F2P11R0
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-70.96%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27.12MHz Nom
Crystals 2.0x1.6mm 27.12MHz Crystal Unit +/-20ppm Initial tolerance
Crystal 27.12MHz 6pF 4-Pin SMD T/R
CRYSTALS 2.0X1.6MM 27.12MHZ CRYS