Murata XRCGB26M000F1SBLR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.83%
공급망
Introduction Date2021-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 26MHz 7pF 4-Pin SMD T/R
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Murata , 26MHz, , 4, 7pF, 2.0 x 1.6 x 0.7mm