Murata XRCGB26M000F1SBAR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 26MHz 6pF 4-Pin SMD T/R
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Murata , 26MHz, , 4, 6pF, 2.0 x 1.6 x 0.7mm