Murata XRCGB26M000F1S1LR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-52.45%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystals 2.0x1.6mm 26.0MHz Crystal Unit +/-10ppm Initial tolerance
CRYSTAL, 26MHZ, 7PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
7pF ¡À10ppm ¡À10ppm 26MHz 60¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm