Murata XRCGB26M000F0L00R0
Crystal, Quartz, 26 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 50 ppm, 6 pF, 100 ppm, XRCGB_F_L
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1.29%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Crystal 26MHz ±100ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 6pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
26MHz +/-15ppm Tol., CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
XR Series 26 MHz ±100 ppm Resin Sealing Surface Mount Crystal Unit
6pF ¡À100ppm ¡À50ppm 26MHz 150¦¸ 300¦ÌW 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL, 26MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;