Murata XRCGB25M000FFS1AR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.65%
공급망
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
6pF ¡À8ppm ¡À12ppm 25MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 25.0MHZ SMD