Murata XRCGB25M000F1SBAR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-73.96%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
25.000 MHZ CRYSTAL UNIT
CRYSTAL 25.0MHZ SMD