Murata XRCGB25M000F0L00R0
Crystal, Quartz, 25 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 50 ppm, 6 pF, 100 ppm, XRCGB_F_L
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
ODG (Origin Data Global)
element14 APAC
Future Electronics
Arrow.cn
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-39.78%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Introduction Date2010-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 25MHz ±100ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 6pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD / 25 MHz ±100ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
25MHz, CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
CRYSTAL RESONATOR, 25MHZ, 150PPM; Frequency:25MHz; Frequency Tolerance:± 100ppm; Frequency Stability:± 50ppm; Resonant Impedance:150ohm; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:4; Operating Temperature Range:-30°C to +85°C; Crystal Case;RoHS Compliant: Yes