Murata XRCGB24M000FFS1JR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-52.49%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
2.0x1.6mm 24.0MHz Crystal Unit +/-8ppm
RS APAC
CRYSTAL, 24MHZ, 9PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
9pF ¡À8 ppm 24MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm