Murata XRCGB24M000F3A01R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.65%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
8pF ¡À30ppm ¡À35ppm 24MHz 120
XRCGB SMD RESONATOR 24MHZ
CRYSTAL 24.0MHZ SMD