Murata XRCGB24M000F1SBLR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+128%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Crystal 24MHz 7pF 4-Pin SMD T/R
2.0X1.6MM 24.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Murata , 24MHz, , 4, 7pF, 2.0 x 1.6 x 0.7mm