Murata XRCGB24M000F1SBCR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.20%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Crystals 2.0x1.6mm 24.0MHz Crystal Unit +/-10ppm Initial tolerance
Crystal 24MHz 10pF 4-Pin SMD T/R
Murata , 24MHz, , 4, 10pF, 2.0 x 1.6 x 0.7mm
Crystals 24MHz 70ohm 10pF 10ppm
RS APAC
XTAL, 24MHZ, 10PF, SMD, 2MM X 1.6MM;