Murata XRCGB16M000FXN22R0
Crystal, Quartz, 16 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 40 ppm, 8 pF, 40 ppm, XRCGB
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.18%
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16MHz Nom
8pF ¡À40ppm ¡À5ppm/ 16MHz 200¦¸ 30¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*650¦Ìm
CRYSTAL, 16MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;
2.0X1.6MM 16.0MHZ CRYSTAL UNIT +