Murata UEI25-033-D48NM-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 7.5A 25W 6-Pin T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet24 페이지5년 전
Sager Power Systems
Farnell
Ciiva
Component Distributors Inc.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-04-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
관련 부품
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.45W, Hybrid
Murata Power SolutionsUEI25-050-D48NM-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 5A 25W 6-Pin
Murata Power SolutionsUEI25-120-D48NM-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.1A 25.2W 6-Pin T/R
Module DC-DC 1-OUT 5V 7A 35W 6-Pin Brick Embossed T/R
TDK-LambdaCC6-4803SR-E
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 1.2A 6W 7-Pin PDIP SMD
TDK-LambdaCC1R5-4803SR-E
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 0.4A 1.5W 7-Pin DIP SMD
설명
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.25W, Hybrid
DC-DC CONVERTER, ISO POL, 1 O/P, 25W, 7.5A, 3.3V
36-75Vin, 3.3Vout, 25W, Negative Logic, SMT, RoHS
CONV DC/DC 48VIN 3.3VOUT 25W SMD
Isolated Surface Mount DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 25 W, 1 Output, Adj, Fixed, 3.3 V, 7.5 A, Regulated, SMD Open Frame
Dc-Dc Conv, Iso Pol, 1 O/P, 25W, 7.5A, 3.3V; Power Supply Approvals:Ite; Input Ratio:2:1; Output Power Max:25W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:3.3V; Output Current - Output 1:7.5A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions UEI25-033-D48NM-C