Murata PTFM04BG222Q2N34BS
Thermistor PTC Overheat Sensing with Lug-terminal 2.2 kOhm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2014-05-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2023-03-31
관련 부품
NTC THERMISTOR NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
NTCLE100E3 Series 2.2 kOhm ±3 % 3977 K Radial Through Hole NTC Thermistor
NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
Epcos 2.2kOhms 450mW NTC Thermistor; 20s; 5.5 (Dia.) x 5mm
Thermistor NTC 2.2KOhm 3% 2-Pin Bulk
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3202JB0 NTC-Resistor wired up
설명
16volt .1A 2.2k ohm PTC Thermistor, THERMISTOR LEAD TYPE
PTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount