Murata PTFL04BD471Q2N34B0
16 V 100 Ohm Radial Through Hole PTC Thermistor
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
element14 APAC
Ciiva
Future Electronics
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PTC Thermistor, 470ohm, Through Hole Mount
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3101JB0 NTC-Resistor wired up
Radial 2 Through Hole Radial NTC Thermistor 5mm 125C 450mW 5%
Thermistor PTC 100 Ohm 1% 2-Pin Radial Bulk
설명
47ohm PTC Thermistor, THERMISTOR LEAD TYPE
Thermistor PTC 100Ohm 2-Pin Radial Bulk