Murata LQW15AN11NH00D
Inductor RF Chip Wirewound 11nH 3% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet3 페이지5년 전
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+61.07%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 12nH 3% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 3% 100MHz 25Q-Factor 500mA 170mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.012uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.01uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.011uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
설명
General Purpose Inductor, 0.011uH, 3%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 5.5GHz 500mA 30@250MHz 11nH 140m¦¸ ¡À3% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 11nH
FIXED IND 11NH 500MA 0.14OHM SMD
INDUCTOR, 11NH, 5.5GHZ, 0.5A, 0402;