Murata LQM21PN1R0MGHL
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.7A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet2 페이지7년 전
Datasheet5 페이지5년 전
Datasheet5 페이지6년 전
Datasheet2 페이지6년 전
Arrow.cn
Geoflip
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+358%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Ferrite 2.2A 1008 T/R
TAIYO YUDENMBMK2520T1R0M
Inductor Power Chip Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 1.85A 0.072Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 2.13A 0.072Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 2A 0.096Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Ferrite 2.1A 0.0816Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.9A 0.08Ohm DCR 0806 T/R
설명
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 2012/0805
LQM Series 0805 1 uH ±20% 1.7 A 0.1 Ohm SMT High Frequency Multilayer Inductor
Inductor, 1Uh, 60Mhz, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata LQM21PN1R0MGHL
INDUCTOR, 1UH, 60MHZ, 0805; Available until stocks are exhausted