Murata LQH55DN330M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 20% 1MHz Ferrite 0.9A 0.448Ohm DCR 2220 T/R
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet2 페이지14년 전
Datasheet2 페이지15년 전
Datasheet2 페이지18년 전
Farnell
Ciiva
TME
3개월간의 트렌드:
-13.78%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
관련 부품
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039