Murata LQH43NN391K03L
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
데이터시트 및 문서
Geoflip
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-22
관련 부품
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 10% 100KHz 0.095A 8.06Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz Ferrite 0.06A 22.1Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
설명
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.09A 9.7Ohm DCR 1812 T/R
Ind Chip Wirewound 391uH 10% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 390UH, 0.09A, 1812;
1MHz 3.3MHz 90mA 40@796kHz 390¦ÌH 9.7¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 390muH