Murata LQH43NN181J03L
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet2 페이지6년 전
Datasheet1 페이지6년 전
Geoflip
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ind RF Choke Bobbin Core 180uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 140mA AXL Bag
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796KHz 40Q-Factor 102mA 9.5Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded Bobbin Core 180uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 102mA 1812 T/R
설명
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.12A 4.5Ohm DCR 1812 T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 180UH, 0.12A, 1812;
FIXED IND 180UH 120MA 4.5OHM SMD