Murata LQG15HN3N9S02D
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.9nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 190mOhm DCR 0402 Paper T/R
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet2 페이지15년 전
Datasheet2 페이지17년 전
element14 APAC
Farnell
Ciiva
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+70.41%