Murata LQG15HN3N6S02D
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.6nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 190mOhm DCR 0402 Paper T/R
데이터시트 및 문서
_legacy Avnet
Datasheet2 페이지15년 전
Datasheet2 페이지17년 전
Farnell
TME
Ciiva
Arrow.cn
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+41.83%
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
관련 부품
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0036uH, 8.33%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Multi-Layer 3.3nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 170mOhm DCR 0402 Paper T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0039uH, 7.692%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0402