Murata GRM21BR72A822KA01L
Cap Ceramic 0.0082uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
NRND
Geoflip
Datasheet2 페이지5년 전
Ciiva
Arrow Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.64%
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-08-22
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Yageo GroupC0805V822KBRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 8200pF X7R 0805 10%