Murata DLP0QSA150HL2D
Choke, Common Mode, 15 Ohm, 100 mA, 0.65mm x 0.5mm x 0.3mm
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Ciiva
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Common Mode Choke 15Ohm 100mA 4-Pin 0504 Emboss T/R
CHOKE COMMON MODE 12 OHM SMD
설명
Common Mode Chokes Dual 15Ohm 100MHz 0.1A 0.8Ohm DCR SMD T/R
5V 100mA 2 15¦¸@ 100MHz 1¦¸ 0202 650¦Ìm*500¦Ìm*350¦Ìm
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 15 OHM, 0.1A;