Murata Power Solutions MVAB120-12
Switching Power Supplies Conv Cool 75W 6.25A FanCool 120W 12V 10A
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지11년 전
Newark
Farnell
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
AC/DC Open Frame Power Supply, Fixed, 90 V, 264 V, 60 W, 12 V, 5 A
TDK-LambdaSCS120PW12
Switching Power Supplies 120W 12V 10A AC-DC, 115-230VAC
TDK-LambdaZPSA60-9
Switching Power Supplies 60W 9V 6.67A AC-DC, 115-230VAC
TDK-LambdaCSS65-12
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,5A,90-264VIN, OPEN FRAME, PNL MNT, LINEAR, MEDICAL, CSS SERIES
Mean WellDR-60-12
DR-60 Series 60 W Single Output 12 V AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply
Mean WellDR-100-12
Power Supply, 12VDC, 7.5A, 1Ph, 100WSwitching, 88-264VAC, DIN Mount, ***Non-Cancellable,
설명
MVAB120 Series 120 W Single Output 12 V High Density AC/DC Power Supply
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 120W, Hybrid
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 10A 75W 8-Pin
AC/DC CONVERTER, 75W, 12V, 10A
PSU, AC-DC, 12V, 120W; Power Supply Output Type:Fixed; No. of Outputs:1; Output Current:10A; Input Voltage VAC:90V to 264V; Input Voltage VDC:120V to 300V; Output Power Max:75W; Output Voltage Nom.:12V