Multicomp MCWF12P1003FTL
Res High Power Thick Film 1206 100k Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet5 페이지6년 전
Datasheet5 페이지9년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES, 100K, 1%, 0.5W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 100kohm; Product Range: MCWF12P Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance T