Multicomp MCMR04X6200FTL
Res General Purpose Thick Film 0402 620 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
IHS
Datasheet7 페이지6년 전
Datasheet7 페이지8년 전
3개월간의 트렌드:
-0.55%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0402FR-07620RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-07620RL; 620 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F620R
62.5mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-07680RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 680Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 560 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F560R
설명
Avnet Japan
Fixed Resistor, 0.0625W, 620ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Surface Mount Chip Resistor, Ceramic, Mcmr Series, 620 Ohm, 62.5 Mw, 1%, 50 V, 0402 [1005 Metric] Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCMR04X6200FTL
0402 Chip Resistor 1% 100ppm/C 620Ohm 62.5mW
RES, 620R, 1%, 0.0625W, 0402, CERAMIC; Resistor Case Style: 0402 [1005 Metric]; Resistance: 620ohm; Product Range: MCMR Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 62.5mW; Resistance Toler