Mueller BU-1120-A-24-0
Plunger; Plug; Beryllium Copper; PVC; #20 AWG; 41 x 36; 105 degC; Black
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지18년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Clip,Mini Plunger;Beryllium Copper;20 AWG;Copper;41/36;24 in.;105 degC
Pomona Electronics3782-24-4
Pomona 3782-24-4 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Yellow, 3782 Series
Pomona Electronics4650-24-2
Pomona 4650-24-2 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Red, 4650 Series
TEST LEAD NYLON (STEM AND CAP) BERYLLIUM COPPER (CONDUCTOR) TINNED COPPER
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
설명
Black Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 24 inch 20G PVC
Test Connectors, Probes & Testleads Black Mini-Plgr to S
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Test Clips, Mini Clipper, Blac
RS APAC
BLK MINI-PLUNGER-BANA PLUG 24'
Test Lead, Black, 609.6Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Banana Plug Type:4Mm Stackable Banana Plug; Lead Length - Imperial:24"; Lead Length - Metric:610Mm; Insulator Colour:Black; Current Rating:5A; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1120-A-24-0