Mueller BU-1111-A-36-2
4 Mm Test Lead With Spring Test Probe, 300V, 5A, 0.9M Lead Length
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지8년 전
Electro Sonic
TME
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.36%
관련 부품
PLUNGER, PLUG, BERYLLIUM COPPER, PVC, #20 AWG, 41 X 36, 105 C, BLACK
Red Insulated Mini-Alligator Clip on Both Ends, 36 inch 20G PVC
Cable Assembly Test Lead 0.9m 20AWG Mini-Alligator Clip to Mini-Alligator Clip 1 to 1 POS
Pomona ElectronicsAL-B-36-2
Pomona AL-B-36-2 Alligator Clip Patch Cord, 36in Length, 5 A, 150 V, Red, AL-B Series
Pomona Electronics1126-36-2
PATCH CORD, PLUG, 36 IN., BANANA PLUG, STACKING PIN TIP PLUG, RED, 20 AWG
Pomona Electronics1126-36-0
Patch Cord; Plug; 36 in.; Banana Plug; Stacking Pin Tip Plug; Black; 20 AWG
설명
Test Connectors, Probes & Testleads Red Mini-Plgr Clip o
Red Mini-Plunger Clip on Both Ends, 36 inch 20G PVC
Mueller Electric BU-1111-A-36-2 テストリード線
Test Lead, Mini Plunger Clip, Red, 36"; Test Connector Type A:Plunger Clips; Test Connector Type B:Plunger Clips; Lead Length - Imperial:36"; Lead Length - Metric:900Mm; Insulator Colour:Red; Current Rating:5A; Voltage Rating:300Vac Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1111-A-36-2