Microchip 1.5KE33CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 28.2V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Electronic Supply1.5KE33CA97
2d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지12년 전
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date1991-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
TRANS VOLT SUPP 33V 1500W BIDIR