Microchip SST89V58RD-33-C-PIE
2.7V to 3.6V FlashFlex 8-bit 8051 Microcontroller
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet92 페이지14년 전
Mouser
관련 부품
MCU 8-bit AT89 8051 CISC 32KB Flash 2.5V/3.3V 40-Pin PDIP W
4.5V to 5.5V FlashFlex 8-bit 8051 Microcontroller
8 Bit MCU, 8051 Family AT80C31 Series Microcontrollers, 8051, 30 MHz, 40 Pins, DIP
설명
MCU 8-bit FlashFlex 8051 CISC 32KB Flash 3.3V 40-Pin PDIP