Microchip SST25VF064C-80-4I-SCE-T
NOR Flash Serial-SPI 3.3V 64M-bit 8M x 8 6ns 16-Pin SOIC T/R | IC FLASH 64M SPI 80MHZ 16SOIC
EOL
데이터시트 및 문서
Microchip
Datasheet37 페이지14년 전
Augswan
SHENGYU ELECTRONICS
Future Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
공급망
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
SST26 Series 64 Mb (8 M x 8) 3.6 V Serial Quad I/O (SQI) Flash Memory-SOIC-16