Microchip M2GL010-1VF400I
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 3.3V 400-Pin FP-BGA
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Microchip
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet62 페이지1년 전
Datasheet99 페이지1년 전
Datasheet119 페이지3년 전
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
공급망
Projected EOL Date2049-02-04
Country of AssemblySouth Korea
Country of FabricationSingapore
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
관련 부품
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 1.2V 484-Pin FPBGA
FPGA IGLOO2 12084 Cells 400MHz 65nm Technology 1.2V 484-Pin FBGA
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA Tray
설명
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA