Microchip DSC1101CI5-050.0000T
MEMS OSC, LVCMOS, 50MHz, 10PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
Datasheet31 페이지10년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-60.14%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
공급망
Projected EOL Date2049-01-28
Introduction Date2021-01-28
설명
MEMS Oscillator 50MHz 2.25V to 3.6V 15pF 6-Pin VDFN T/R
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD